ÖZEL MOBİL SÜNNET HİZMETİ

ALİSKLAMP UZMANI ABDUSSELAM ÖZTEK

0530 403 81 93

ALİSKLAMP Sünnet Hakkında Alisklamp Hakkında Alisklamp ile Sünnet Alisklampin Çıkartılması Alisklampin Avantajları Sorularla Alisklamp Alisklamp Video Sünnet Anestezisi Plastik Kıskaç Aparatı PLASTİK KLİPS YÖNTEMİ Plastik Kıskaç Yöntemiyle Sünnet Nasıl Yapılıyor Plastik Klipsin Çıkartılması Plastik Klips - Dikişli Sünnet Karşılaştırması Sünnet Sonrası Sünnet Sonrası Ağrı Yara İyileşmesi Plastik Klips ve Cinsel İşlev Doktorunuzun Önerileri
Foto Galeri

Alisklamp Hakkında

 Aliskalmp dikişsiz, kanamasız, estetik, hızlı, sorunsuz ve hastalık riski olmadan sünnet yapmak için geliştirilmiş tek kullanımlık bir sünnet aletidir.
Aliskalmp kıstırma mekanizmasıyla sünnet yapılmasını sağlayan küçük bir plastik araçtır. Polikarbonatdan yapılmış saydam plastik bir tüpten ve beyaz naylon bir kıstırma mekanizmasından oluşur. Son derece hafiftir ve kullanımı kolaydır.
Aliskalmp yeni doğandan yetişkine kadar tüm yaş gruplarına yönelik olarak farklı boyları mevcuttur. Çocuk boyları; 10, 12, 14, 16, 18 numaralardır. Erişkin Boyları ise 20, 26, 30, 34 numaralardır.
EO sterilizasyonu yapılır. Her alisklamp'in yanında uygun boyu seçmenizi sağlamak için bir ölçü aparatı verilmektedir.
Aliskalmp mevcut sünnet aletleriyle çok sayıda sünnet yapan uzman ve pratisyen doktorlar ile yardımcı sağlık personelinin ortak görüşleri alınarak tasarlanmış, anatomik uyumlu tek sünnet aletidir.
Aliskalmp ‘in benzersiz, anatomik uyumlu tasarımı ve kolay kullanma şekli sünnetten mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.Tasarlanırken piyasada mevcut sünnet aletlerinde sıkça karşılaşılan ve ciddi komplikasyonlara neden olabilen problemler ortadan kaldırılmıştır.
Aliskalmp ile Sünnet işlevi daha güvenli, daha hızlı ve daha
ustaca gerçekleşmektedir.

Aliskalmp invaziv özelliğinin bulunmaması dolayısıyla klasik sün netuygulamalarında yaşanan sorunlar bu aletin kullanımı ile  önlenebil
mektedir.
Aliskalmp sünnet işleminin yalnızca güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini değil, aynı zamanda bu işlemin klinik dışı yerlerde dahi  ( evlerde, toplu sünnetlerde, yeterli sterilizasyon imkânının olmadığı mekânlarda) bir klinik güvenliğinde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
Aliskalmp Patent belgesine, Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesine, Marka Tescil Belgesine ve CE Belgesine sahip güvenli bir üründür. FDA Belgesi için gerekli müracaatlar yapılmıştır ve sonuçlanmak üzeredir.